Blog o projektowaniu w środowisku CAD.

Najlepszy program do projektowania 2D i 3D – AutoCAD

Jeśli jesteś grafikiem, inżynierem, architektem, lub po prostu uwielbiasz projektować i rysować zaawansowane konstrukcje, AutoCAD LT jest właśnie dla ciebie. AutoCAD to zestaw narzędzi stworzony przez uznaną markę Autodesk do tworzenia doskonałych projektów w 2D i 3D. Przejdźmy więc teraz do szczegółów.
AutoCAD jest programem działającym w środowisku Windows oraz Mac OS, posiadającym również możliwość wykonywania działań w Chmurze. Najnowsza wersja AutoCAD LT oferuje użytkownikowi intuicyjny i przede wszystkim prosty interfejs, inteligentne wymiarowanie, wiersz poleceń, oraz wiele, wiele innych.

 

 

Zestaw narzędzi AutoCAD dzięki zastosowaniu TrustedDWG pozwala na jeszcze lepsze oddanie swojej myśli twórczej poprzez ukazanie ich w swoim idealnym projekcie stworzonym dzięki tej technologii. Narzędzia z pakietu AutoCAD nie tylko pozwalają na tworzenie fantastycznych projektów, ale przede wszystkim są świetnie dostosowane do potrzeb swoich użytkowników. Zoptymalizowany kod programu pozwala na używanie go nie tylko na najnowszych komputerach stacjonarnych, ale również na tych sprzed kilku lat bez żadnych problemów. AutoCAD uruchomić można także na tabletach jak i laptopach w większości możliwych konfiguracji. Pakiet narzędzi firmy Autodesk daje także użytkownikowi możliwość zaprezentowania swoich dzieł na portalach społecznościowych takich jak Facebook lub Twitter. W obecnej edycji ulepszony został także interfejs bloków dynamicznych, współpraca z plikami PDF, co zmniejsza zajmowane miejsce na dysku, oraz Monitor zmian zapobiegający niepożądanym zmianom systemowym.
Pakiet AutoCAD LT daje możliwość sprawdzenia funkcjonowania programu w wersji testowej. Natomiast jeśli użytkownik zdecyduje się na zakup programu, to jest możliwość kupna licencji czasowej lub na czas nieokreślony. Czasowa licencja obejmuje okres jednego miesiąca w trzech różnych opcjach – profesjonalnej, preferencyjnej, preferencyjnej plus. Opcja profesjonalna proponuje zestaw narzędzi AutoCAD LT cena w podstawowej wersji, pozbawionej oprogramowania do współpracy projektowej w Chmurze, w cenie 167 euro miesięcznie. Opcja preferencyjna natomiast daje nam możliwość stosowania opcji Zespół A360, dającego możliwość współpracy projektowej w Chmurze, w cenie 175 euro miesięcznie.

 

Opcja preferencyjna plus natomiast daje nam dodatkowo priorytetową pomoc techniczną telefonicznie jak i poprzez zdalny pulpit w cenie 189 euro miesięcznie. Licencja wieczysta kosztuje natomiast 5000 euro.
Podsumowując, AutoCAD LT jest profesjonalnym narzędziem do tworzenia zaawansowanych projektów w technologii 2D i 3D. Na stronie internetowej Autodesk znajduje się wiele poradników jak i wskazówek dotyczących korzystania z pakietu narzędzi.

admin

View more posts from this author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *