Blog o projektowaniu w środowisku CAD.

Kurs Autocad

Współcześnie w większości zawodów pracodawcy cenią u swoich potencjalnych pracowników znajomość marki oraz posiadane doświadczenie oraz wiedzę, potwierdzoną certyfikatami. Nie inaczej jest w branży architektonicznej, która obecnie potrzebuje specjalistów, posiadających odpowiednie wykształcenie. 

Dla kogo jest szkolenie Autocad? 

Szkolenie to jest przeznaczone dla wszystkich, którzy potrafią obsługiwać komputer oraz chcą nauczyć się takich rzeczy jak: 

  • wymiarowanie elementów na projektach, 
  • tworzenie kreskowania, które jest niezbędne do stworzenia projektu, 
  • tworzenie bloków na projekcie 
  • odpowiednie zarządzanie poszczególnymi elementami  projektu 
  • prawidłowe przygotowanie projektu do druku z uwzględnieniem niezbędnych parametrów 
  • holistyczna obsługa programu komputerowego Autocad. 

Szkolenie jest skierowane zarówno do studentów oraz uczniów, którzy zaczynają swoją przygodę z tworzeniem projektów, jak i do specjalistów, chcących nauczyć się tego, jak w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje projektowanie w programie Autocad. 

Co daje ukończenie kursu Autocad? 

Przede wszystkim każdy uczestnik kursu otrzymuje certyfikat, potwierdzający jego udział w szkoleniu. Dodatkowo podczas szkolenia kursanci otrzymuję od prowadzących materiały, które mogą następnie przestudiować w domu oraz mnóstwo praktycznych przykładów, które unaocznią im faktyczne funkcjonowanie i biegłe posługiwanie się programem Autocad. Prowadzący kurs Autocad, to specjaliści, posiadający doświadczenie oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną.  Przedstawią kursantom podstawowe narzędzia programu, techniki wprowadzania danych na przykładzie linii, narzędzia, mające służyć do modyfikacji obiektów, wszelkie kwestie związane z warstwami w rysunku, które odgrywają kluczową rolę przy projektowaniu oraz wiele  innych czynników, niezbędnych do opanowania obsługi programu dla, zarówno, młodych, jak i zaawansowanych architektów, chcących poszerzać swoją wiedzą, a tym samym podnosić swoją atrakcyjność na rynku pracy, jak i na rynku oferowanych usług z branży architektonicznej. 

admin

View more posts from this author